Головна » 2015 » Травень » 24 » Військово - патріотична пісня
Військово - патріотична пісня

Полум'я Другої світової війни, складовою якої була Велика Вітчизняна війна радянського народу проти німецько-фашистських загарбників, палахкотіло шість років. Понад 40 місяців - з червня 1941 по жовтень 1944р. - палало на українській землі полум'я страшної війни. Лилася кров, нищилися матеріальні й культурні цінності, духовні надбання народу. На бій ішли мобілізовані й добровольці, чоловіки й жінки різних національностей.

Територія України стала ареною найзапеклішого збройного протиборства двох могутніх держав. Буквально кожен клаптик  її землі переораний бомбами, снарядами, перекопаний солдатськими лопатами, рясно политий кров'ю. Тут відбувалися найжорстокіші битви війни і загинуло чи не найбільше бійців та командирів Червоної армії.

Пам'ять про ці жертви, про ратний і трудовий подвиг народу зобов'язує нас перейнятися усвідомленням того, що, якби не було спільної Перемоги над фашизмом, покоління, що прийшли в життя після війни, взагалі  не народилися б, і не було б не лише України як суверенної держави, а й української нації.

Фестиваль-конкурс виконавців військово-патріотичної пісні , фінальний етап якого традиційно приурочений до Дня Перемоги, нагадує нам про ті буремні воєнні роки, про героїв, які своїми грудьми зупинили ворога.

Учні виконували сучасні патріотичні та пісні військової пори. Переможці та учасники були нагороджені дипломами, які вручила директор школи Качуренко Катерина Іванівна.

Переглядів: 445 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Травень 2015  »