Головна » 2018 » Лютий » 16

У зв"язку з профілактикою злочинності серед неповнолітніх у Великокомарівському НВК було проведено ряд заходів, що приділяють велику увагу захисту та підтримки дітей. Створено куточок Національної дитячої "гарячої лінії". Куди діти можуть телефонувати безкоштовно фахівцям які компетентні у дитячих питаннях.

Переглядів: 275 | Додав: Admin | Дата: 16-Лют-2018 | Коментарі (0)

З метою ознайомлення та  розширення  знань учнів про святкування свята Стрітення в Україні, керівник музею "Світлиця" Додіченко З.Г. провела "змагання" весни із зимою. Діти декламували вірші, було зачитано багато народних прикмет на це свято, переглянуто відеофільм як пташки закликають весну, закінчилося свято топтанням рясту та запаленням Стрітенської свічки.

Ой, громниця-свічечко! Святая водичечко!

Від біди оберігай наш майбутній урожай!

Дай здоров’я нам усім та достатку в кожен дім!

Свічко-свічечко гори, на діточок укажи!

В щасті – долі щоб жили і здоров’я берегли!

Переглядів: 229 | Додав: Admin | Дата: 16-Лют-2018 | Коментарі (0)

До Дня пам"яті воїнів-інтернаціоналістів  у Великокомарівському НВК 15 лютого бібліотекарем Фігель-Цимбалюк Г.О. було проведено інформаційну хвилинку "Ціна чужої війни", де теплими словами згадали наших односельців-афганців, привітавши їх листівками, хвилиною мовчання вшанували пам"ять загиблих, діти проглянули відео про героїв.

Переглядів: 282 | Додав: Admin | Дата: 16-Лют-2018 | Коментарі (0)

В День Святого Валентина у Великокомарівському НВК працювала пошта кохання, для учнів старшої школи відбулася конкурсна програма "Міс Валентина та Містер Валентин", діти 5-7 класів брали участь у ігровій програмі "Солодка парочка", а малеча шукала "Свою парочку". В цей день було всім весело, бо протягом дня лунала святкова дискотека.

Переглядів: 297 | Додав: Admin | Дата: 16-Лют-2018 | Коментарі (0)

«  Лютий 2018  »