Головна » 2015 » Березень » 29

У кожного з нас є своя улюблена пора року, і все ж одна з них навіває особливу радість. Це - весна! Весну зустрічали радісно і пишно, з піснями, танцями, іграми. Ці пісні називалися веснянки.

24 березня наймолодші учні нашої школи  запросили батьків, учителів на відкритий захід "Весна - веснянка", який підготувала вихователька Огрінчук Т. А. На свято до вихованців завітала Веснянка з проханням вирушити у подорож до лісу, щоб збудити Весну. По дорозі вони зустріли їжачка, двох зайчиків, дві білочки, ведмедика. Всі разом відправилися до Весни. Для того щоб Весна швидше прокинулася,  вихованці співали пісні, розповідали вірші, виконували танок, який дуже сподобався гостям.

Весна подякувала всім, хто до неї завітав і пригостила  солодощами.

Переглядів: 347 | Додав: Admin | Дата: 29-Бер-2015 | Коментарі (0)

18 березня Антоненко Дмитро Михайлович (класний керівник 9 класу) запросив адміністрацію та колег школи на відкриту годину спілкування "Як стати розумною людиною".

Метою заходу було закріпити поняття про те, що знання - найбільший скарб у світі, сформувати в учнів поняття про розумну людину; розвивати інтерес до навчання, бажання самостійно здобувати знання.

Спочатку Дмитро Михайлович попросив учнів перелічити все хороше, що може дати людині розум, знання, потім - все погане, до чого її може призвести неуцтво.

Цікаві вправи, бесіди, поради, презентація "Найрозумніший" додали вихованцям наполегливості, активності.

Переглядів: 343 | Додав: Admin | Дата: 28-Бер-2015 | Коментарі (0)

16 березня Додіченко Зорина Геннадівна (класний керівник 8 класу) провела відкриту виховну годину на тему "Батькова криниця". Мова йшла про духовне і побутове значення криниці. Учні зясували, що символізує собою криниця (достаток, невичерпну людську доброту, щирість, привітність).

Під час заходу учні послухали цікаву розповідь про прекрасну традицію наших пращурів - освячення криниці,переглянули презентацію про будування криниці, декламували вірші, співали пісні.

Зорина Геннадівна звернулася до учнів з проханням берегти народні традиції, бо саме на цих засадах формується культура нашого народу, його предковічна неперервність. І чим більше пульсуватиме незамулених джерел народної пам'яті, тим повноводніше буде річище духовності.

Переглядів: 393 | Додав: Admin | Дата: 28-Бер-2015 | Коментарі (0)

«  Березень 2015  »