Головна » 2015 » Листопад » 18 » День української писемності та мови
День української писемності та мови

Уже стало традиційним щороку, у День української писемності та мови, організовувати і проводити урочисте відкриття Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

Ми українці – велика родина,

Мова і пісня її солов’їна,

Квітне в садочках червона калина,

Рідна земля для всіх нас – Україна.

Саме такими рядками 9 листопада у Великокомарівській ЗОШ І – ІІІ ст. розпочалося урочисте відкриття XVІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, яке підготували учні  7 – 8 класів разом із учителькою української мови та літератури Павловською Антоніною Михайлівною. Учасники закликали усю шкільну родину не соромитися своєї рідної мови, вивчати її, любити, поважати. Запевняли, що знати рідну мову – це не стільки обов’язок, а скільки усвідомлення того , що ми – українці. Учні  запропонували усій шкільній родині кілька порад щодо вивчення української мови. Адже наша мова – це мова єднання усіх нас, українців. Павловська Антоніна Михайлівна побажала учням , колегам, щоб щастило у вивченні мови, щоб служила вона всім вірою і правдою.

У цей святковий день учні 9 – 11 класів, педагоги  із великим задоволенням  взяли участь у написанні радіо диктанту , тому що згодні з тим, що потрібно підтримувати та розвивати державну мову як духовний потенціал нації, виховувати високу мовну культуру.

А учні 3 – 11 класів узяли активну участь у XVІ Міжнародному конкурсі з української мови імені Петра Яцика.

Переглядів: 350 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Листопад 2015  »